Peugeot

Blisko 210 lat – tyle liczy sobie jedna z najsłynniejszych francuskich marek, czyli Peugeot. Początkowo dostarczała swoim klientom rowery oraz… młynki do kawy. W 1889 roku pod znakiem tej marki wyszedł pierwszy, prototypowy samochód napędzany parą. Dzisiaj jest to renomowana i rozpoznawana marka, której pojazdów używają miliony osób na świecie. Samochody Peugeot są również często widziane na polskich drogach i cieszą się opinią dobrych aut.

Problemy z Peugeotem?

Peugeot 307, 308, 206, 407 – to dosyć często widziane modele pojazdów na drogach. Tak, jak wszystkie modele samochodów – i te pojazdy również ulegają rozmaitym awariom. Powodem mogą być awarie klap sterujących, problemy z elektroniką, a także usterki związane z mniejszymi elementami (np. mocowań wycieraczek).

Wiemy, co najczęściej ulega awariom – informacje czerpiemy od naszych klientów, którzy dzielą się problemami ze swoimi pojazdami czy czytając fora fanów marki. Dzięki tej wiedzy dostarczamy elementy zamienne i oryginalne, pomagające uporać się z usterką czy awarią.

Szeroka oferta zamienników i części oryginalnych

Dlatego w naszym asortymencie znajdziesz najczęściej awaryjne, oryginalne elementy w rozmaitych modelach tej marki, które oferujemy w atrakcyjnych cenach. Wśród polecanych produktów znajdują się m.in. drążki stabilizacyjne belki (lewe i prawe) czy też pasy mocujące zbiornik. Problemy z nawiewem – przygotowaliśmy oryginalne klapy. Problemy z silnikiem? Mamy smoki pompy oleju. Dostarczamy również śmigła oraz silniki wentylatora i inne elementy, które sprawdzą się w różnych modelach samochodów marki Peugeot.

Mamy także bardzo bogatą ofertę zamienników do układów i instalacji samochodowych. Akumulatory, podzespoły elektryczne, części układu hamulcowego czy zawieszenia, a także specjalne, bezpieczne filtry różnego rodzaju – jeśli szukasz jakiejkolwiek części do samochodów Peugeot, to my najprawdopodobniej będziemy ją mieli.

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz pytania dotyczące naszej oferty lub nie możesz znaleźć w naszym asortymencie potrzebnego elementu – zadzwoń do nas. Z przyjemnością odpowiednio doradzimy i pomożemy.