Renault

Według danych z 2017 roku, samochody francuskiej marki Renault cieszą się bardzo dużym powodzeniem – marka należy do pierwszej dziesiątki największych producentów pojazdów na świecie. Tak duża popularność wynika z różnych czynników, do których można zaliczyć szereg nagród, jakie marka otrzymała za swoje flagowe modele, takie jak np. Renault Clio, Mégane, Laguna i Scénic.

Historia tej firmy sięga 1899 roku, kiedy została założona przez trzech braci o nazwisku Renault. 120 lat rozwoju i wprowadzania pionierskich rozwiązań pozwoliły marce wspiąć się na automobilne wyżyny również w Polsce. Samochody osobowe, jak i dostawcze (m.in. Renault Master) tej marki są jednymi z najczęściej kupowanymi pojazdami w naszym kraju.

Nie ma jednak samochodów bezawaryjnych – dlatego przygotowaliśmy szereg oryginalnych części i zamienników, które pomogą naprawić rozmaite problemy tych francuskich samochodów.

Awarie czy usterki w Renault – z nami to nie problem

Znajdziesz w naszej ofercie m.in. tarcze hamulcowe, które będą pasowały do różnych modeli tej marki, a także zestawy rozrządu. Ponadto, udostępniamy również lampy oświetleniowe, czujniki ciśnienia paliwa, czy cewki zapłonowe. Amortyzatory i poduszki do nich, sworznie wahacza i inne elementy zawieszenia lub części układu hamulcowego, w tym np. tarcze oraz szczęki – wszystko to znajdziesz w naszym bogatym asortymencie. Udostępniamy również bogatą ofertę różnych filtrów i innych akcesoriów.

Koleos, Espace, Kangoo czy Master, Trafic, Modus i Thalia – m.in. do różnych wersji tych modeli posiadamy właściwe zamienniki czy części oryginalne. Jeśli zatem chcesz szybko i właściwie naprawić usterki lub awarie pojazdów Renault, to skorzystaj z naszej oferty – gwarantujemy indywidualne, profesjonalne podejście do każdego zlecenia.

Zapytaj ekspertów

Jeśli masz pytania dotyczące francuskich samochodów (nie tylko tego producenta) – skontaktuj się z nami. Nasz zespół składa się z profesjonalistów, którzy pomogą właściwie dobrać potrzebne elementy, jak i odpowiednio oraz fachowo doradzą.