Wymiana opon – bezpieczeństwo i precyzja : przewaga dzięki technologii


Automatyczna montażownica z inflatorem

Wprowadziliśmy do naszej oferty nowy produkt – automatyczną montażownicę. Przeznaczona jest do montażu i demontażu opon z felg samochodów osobowych, dostawczych oraz motocyklowych. Przedstawiony model montażownicy charakteryzuje pneumatycznie sterowane oraz blokowane uchylne ramię główne, umożliwiające szybką i bezpieczną wymianę opon. Co ważne, urządzenie posiada wbudowany inflator, który wspomaga napompowanie koła szczególnie przy niskoprofilowych oponach.

Automatyczna wyważarka


Automatyczna wyważarka CASB96AN – to nowość w naszej ofercie. Przeznaczona jest do wyważania zarówno stalowych, jak i aluminiowych kół w samochodach osobowych, dostawczych do 3,5T oraz kół motocyklowych i wszystkich innych rodzajów kół, których waga i wymiary nie przekraczają maksymalnych parametrów urządzenia 24′. To, co wyróżnia ją od poprzednich modeli to przede wszystkim laserowe nakierowanie miejsca naklejenia ciężarka przy wyważaniu systemem ALU-S oraz automatyczne blokowanie koła w miejscach nabijania naklejania ciężarka. To wszystko pozwala na wygodne i precyzyjne wyważenie koła!

Ramię pomocnicze do montażownicy automatycznej


Ramię pomocnicze do montażownicy CASC505 – wspomagające docisk opony podczas demontażu i montażu opon zarówno w przypadku opon standardowych, niskoprofilowych oraz typu runflat

Montażownica CASC505 przeznaczona jest do montażu i demontażu opon z felg samochodów osobowych, dostawczych oraz motocyklowych. W przypadku tych ostatnich wystarczy nabyć dodatkowe wyposażenie w postaci odpowiedniego adaptera, aby móc bez trudu zdjąć oponę motocyklową z felgi. Dodatkowe wzmocnienia oraz sześciokątny trzpień prowadzący gwarantują bezpieczną pracę w warunkach wymagających podwyższonej wytrzymałości. Przedstawiony model montażownicy charakteryzuje pneumatycznie sterowane oraz blokowane uchylne ramię główne, umożliwiające szybką i bezpieczną wymianę opon.

Części zamienne, serwis samochodowy, przeglądy klimatyzacji, geometria, regeneracja